Kovač oduševio reakcijom nakon poništenog gola Bayerna

Bundesliga 11. svi 201918:40 > 18:47
Getty Images/Sebastian Widmann

Hrvatski trener Niko Kovač zadovoljan je nastupom svoje momčadi u predzadnjem kolu Bundeslige i remijem protiv Red Bull Leipziga.

Bayern je osvojio bod u Leipzigu, a njihov glavni konkurent Borussia Dortmund je slavila protiv Fortune, pa je sad razlika uoči zadnjeg kola dva boda. Međutim, klub iz Munchena ima bolju gol razliku tako da će im i bod biti dovoljan za naslov u zadnjem kolu, a igrat će protiv Eintrachta.

Nakon utakmice protiv Red Bulla dosta se pričalo o poništenom golu Bayerna, koji je sudac nakon pregleda VAR-a odlučio poništiti, a radilo se o milimetrima. Ipak, Kovač je kao veliki gospodin rekao kako vjeruje VAR-u i da se slaže s odlukom.

“Ja apsolutno podržavam VAR, a ovo je uistinu bila teška odluka. Međutim, mislim da je bila ispravna. Moja momčad je odigrala dobru utakmicu, zadovoljan sam. Gledali smo odličan dvoboj, s puno izazova na obje strane”, rekao je Kovač.

Bayern će u zadnjem kolu igrati protiv Eintrachta, bivšeg kluba Nike Kovača.