Hoffenheim ne može bez Kramarića! Zabio 21. gol sezone

Bundesliga 20. tra 201922:38 > 22:47
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 30. kola Bundeslige Hoffenheim je u gostima kod Schalkea slavio sa 5-2, a hrvatski napadač Andrej Kramarić upisao je gol i asistenciju.

Kramarić je u 45. minuti pogodio za vodstvo Hoffenheima 2-0, a potom je u 73. asistirao Nadiemu Amiriju za 4-1. Kod Hoffenheima u strijelce su se još upisali Ishak Belfodil, u 25. i 80. minuti, te Ádám Szalai (65).

Kramarić je ove sezone zabio 21 gol u svim natjecanjima. U Bundesligi je ostvario 16 golova i 4 asistencije, a u Ligi prvaka 5 golova i 1 asistenciju.