15.04.2019 | 14.38 > 14:41

'Da mi dobijemo takav penal, namjerno bih ga promašio'

Bayern Munich

Thomas Müller ističe da on nikad ne dosudio penal koji je Fortuna dobila protiv Bayerna, a ako bi ga već i dobio, da bi ga namjerno promašio,

Bayern je 4:1 slavio u Düsseldorfu kod Fortune te se vratio na vrh Bundeslige pet kola prije kraja.

Domaćin je jedini gol zabio u 89. minuti iz penala koji je skrivio Hummels igrajući rukom. Strijelac je bio Lukebakio.

Ofenzivac Bavaraca Thomas Müller ističe da bi on namjerno promašio da njegova momčad dobije takav penal.

- Da, lopta je udarila u njegovu ruku. Ne znam kako to vidi ostatak Njemačke, ali kao napadač ja nikad ne bih želio da dobijemo takav penal. Namjerno bih ga promašio - istaknuo je Müller.

Osvrnuo se ofenzivac Bayerna i na utrku za naslov prvaka s Borussijom Dortmund.

- Uvijek smo pod pritiskom da moramo isporučiti. Ne smeta nam taj pritisak. Dortmund ne briljira, ali imaju rezultat i drže pritisak na nama. Mi imamo sve u svojim rukama i želimo dobiti sve preostale utakmice.