Razmišljao da napusti Bayern, a kod Kovača igra najviše

Bundesliga 15. tra 201912:41 > 12:46
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Joshua Kimmich otkrio je da je razmišljao o odlasku iz Bayerna dok je na klupi bio Carlo Ancelotti, a ove sezone je igrač s najviše odigranih minuta u bavarskom gigantu.

Branič Bayerna Joshua Kimmich priznao je kako je bio na izlaznim vratima kluba dok je na klupi sjedio Carlo Ancelotti.

– Bilo je to vrijeme kada iskreno nisam vidio više budućnost ovdje – rekao je Welt Kimmich pa nastavio:

– Bio sam nesretan jer nisam igrao i počeo sam razmišljati je li Bayern jedini klub za mene.

Za braniča stvari su počele dolaziti na mjesto kada je talijanski trener dobio otkaz, a na njegovo mjesto postavljen je Jupp Heynckes. Kimmich je prošle sezone potpisao novi ugovor s klubom do 2023., a pod Nikom Kovačem igrao je najviše od svih u Bayernu.

– Na početku su govorili da je on perfektan trener. Suvereno smo pobjeđivali na početku sezone. No dogodile su nakon toga utakmice gdje smo napravili previše individualnih grešaka, gdje Kovač nije bio ništa kriv. Imamo stvarno kvalitetnu momčad i očekujemo da će uzeti naslov u ligi – zaključio je Kimmich.