Predsjednik potvrdio: Kovač ruši Bayernov rekord!

Bundesliga 20. ožu 20199:03 > 9:08
TOBIAS SCHWARZ / AFP

Niko Kovač ovog ljeta mora napraviti rekonstrukciju Bayerna, a za to će dobiti rekordna sredstva.

Ovog ljeta u Bayernu neće biti štednje te kreću najveća ulaganja u povijesti kluba.

Najavio je to predsjednik bavarskog velikana Uli Hoeness.

– Želimo pomladiti momčad i imat ćemo najveća ulaganja u povijesti kluba – jasan je Hoeness.

Rekordna je za Bavarce bila prošla sezona u kojoj su na pojačanja potrošili 116,5 milijuna eura, no to će ovog ljeta biti srušeno.

Već je dogovoren Benjamin Pavard iz Stuttgarta za 35 milijuna eura, a spominje se i Lucas Hernandez za kojeg bi trebali izdvojiti 80 milijuna eura.

Kovačeva želja je i Nicolas Pepe iz Lillea, koji bi na Allianz Arenu također mogao stići za 80 milijuna eura.

Sve u svemu, Kovača čeka zanimljivo ljeto u kojem mora napraviti rekonstrukciju momčadi.