Werder slavio na BayAreni, domaćini se napromašivali

Bundesliga 17. ožu 201915:06 > 15:20
Christof Koepsel/Bongarts/Getty Images

U 26. kolu njemačke Bundeslige Bayer Leverkusen je poražen na domaćem terenu od Werder Bremena rezultatom 3:1.

Werder je odlično otvorio utakmicu i poveo već u 13. minuti pogotkom Krusea nakon asistencije Eggesteina. Nakon primljenog pogotka momčad Leverkusena je preuzela još više rizika u svojoj igri, a to su gosti kaznili kontrom u 37. minuti kada je Kruse sjajno asistirao Rashici, a ovaj potonji savladao vratara Hradeckog za povećanje vodstva gostiju.

U drugom poluvremenu odmah na početku je domaći trener napravio dvije promjene, u igru su ušli Havertz i Paulinho, a Bayer je bio dominantnija momčad u nastavku. Ipak, uspjeli su samo ublažiti poraz pogotkom Baileya u 75. minuti, a do kraja su primili još jedan pogodak u sudačkoj nadoknadi, strijelac je bio ponovno sjajni Kruse.

Bayer se nalazi na 6. mjestu sa 42 boda, dok Werder ima 39 bodova na 8. poziciji.