16.03.2019 | 20.32 > 20:35

Reus u 92. minuti donio pobjedu Borussiji u Berlinu

Borussia je gubila na poluvremenu, no u završnici je iskoristila igrača više i slavila 3:2.

Borussia Dortmund u 26. kolu Bundeslige izvukla se u Berlinu gdje je golom u 92. minuti pobijedila Herthu 3:2.

Domaćin je žuto-crne šokirao već u 4. minuti kada je pogodio Kalou. Delaney je vratio stvari na početak u 14. minuti, da bi Kalou u 35. minuti donio vodstvo Herthe.

Zagadou je u 47. pogodio za novo izjednačenje. Torunarigha je u 85. minuti dobio drugi žuti karton, a igrača više Borussia je iskoristila u 92. minuti kada je za 3:2 pogodio Reus.