Getty Images/Christof Koepsel

15.03.2019 | 22.57

BL: Monchengladbach ponovno ispustio bodove

U prvoj utakmici 26. kola njemačke Bundeslige u petak je Borussija iz Monchengladbachaa na svom Borussia Parku remizirala 1:1 sa Freiburgom i ugrozila svoj plasman na tablici – treće mjesto.

Getty images, Maja Hitij

Gosti su u vodstvo došli u 10. minuti preko Grifoa, koji je lijepo iskoristio centaršut Stenzela i lijepim šutem po zemlji matirao golmana.

Ipak, domaćini  su došli do izjednačenja samo šest minuta kasnije preko Francuza Plea, koji je poslije lijepe akcije i asistencije Hazarda postavio, ispast će, konačan rezultat.

Nakon neriješenog rezultata Monchengladbach je i dalje treći sa 47 poena, a Leipzig ima samo bod manje uz odigrani susret manje.