Eintracht izgubio bodove, Rebić zapucao pobjedu!

Bundesliga 17. velj 201917:30 > 17:33
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

U prvoj nedjeljnoj utakmici 22. kola Bundeslige Eintrach i Borussia Mönchengladbach odigrali su neriješeno 1:1.

Clive Brunskill Getty Images

Torgan Hazard i Denis Zakaria imali su dobre prilike za goste u prvih pola sata, a za domaće je najbolju šansu imao Filip Kostić.

Eintracht je ipak uz prednost otišao na odmor jer je u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena Dani da Costa sjajno natrčao na loptu u kaznenom prostoru i poslao je u mrežu.

U nastavku je Borussija prva imala priliku, ali je Kristof Kramer bio neprecizan, kao i Ante Rebić za domaće u 75. minuti.

Kada domaćin nije iskoristio priliku da poveća prednsot, Borussija jest svoju za izjednačenje. Zakaria je odlično pucao u 82. minuti za konačnih 1:1.

Kod Eintrachta Rebić je igrao do 84. minute kada ga je zamijenio Luka Jović. Mönchengladbach je nakon ovog boda na trećem mjestu s 43 osvojena, dočim je Eintracht šesti s 34.