Veliki preokret Bayerna! Utrka za naslov se zahuktava

Bundesliga 15. velj 201922:26 > 22:33
Photo by Simon Hofmann/Bongarts/Getty Images)

Minhenski Bayern je večerašnjem bavarskom derbiju slavio protiv fenjeraša Augsburga sa 3:2.

Stuart Franklin/Bongarts/Getty Images

Augsburg je poveo već u prvoj minuti autogolom Goretzke. Nije puno trebalo braniteljima naslova da se vrate u utakmicu. Odlični Kingsley Coman je izjednačio u 17. minuti, ali Koreanac Ji ponovno dovodi domaćina u vodstvo.

Kada se činilo da će Bayern morati sa zaostatkom na odmor, ponovno se ukazao fantastični Coman koji zabija svoj drugi pogodak za novo poravnanje.

Drugo poluvrijeme je počelo boljom igrom gostiju i Alaba je lijepim pogotkom doveo Bavarce u vodstvo. Činilo se da će Bayern postići još koji pogodak, ali je ostalo 3:1 i tako se Kovačeva momčad približila na samo dva boda zaostatka za Borussijom.