Kovač: James igra za svoju budućnost

Bundesliga 18. sij 201916:01 > 16:06
Getty Images/Lars Baron

Trener minhenskog Bayerna Niko Kovač u drugom dijelu sezone očekuje krajnje motiviranog Jamesa Rodrigueza.

Rodriguez, koji je 2017. u Bayern stigao na posudbu iz Real Madrida, nezadovoljan je minutažom kod trenera Kovača.

Naravno, on sada igra za svoju budućnost. Svako tko želi imati ugovor u nekom klubu, mora pružati vrhunske partije“, istaknuo je Kovač na konferenciji za medije održanoj u petak, prije utakmice sa Hoffenheimom.

Bayern još nije odlučio hoće li Kolumbijca otkupiti od Reala za 42 milijuna eura.

„James je signalizirao da želi ostati“, dodao je Kovač.

Engleski mediji su Rodrigueza doveli u vezu sa Arsenalom i Liverpoolom, a sportski direktor minhenskog kluba Hasan Salihamidžić isključio je mogućnost kupovine pa prodaje 27-godišnjeg veznjaka.

To nije stil Bayerna. Ako se odlučimo za nekog igrača, on će ostati dio našeg kluba“, istaknio je Salihamidžić.

Kovač je nedavno kazao da mu pojačanja u zimskom prijelaznom roku nisu neophodna.

Kada se ozljeđeni Ribery i Robben vrate u momčad, bit ćemo konkurentniji. U tom slučaju nam nisu potrebni novi igrači“, zaključio je Kovač.

U prvom susretu drugog dijela sezone Bayern gostuje kod trenutno sedmoplasiranog Hoffenheima u petak od 20.30.