Zlatni odrezak nije pomogao, Ribery ponovno ozlijeđen

Bundesliga 10. sij 201912:43 > 12:45
Lars Baron, Getty Images Sport

Nogometaš Bayerna Franck Ribery zadobio je ozljedu bedrenog mišića na treningu i nije poznato kada će se ponovo priključiti momčadi, objavio je Bayern.

Ribery, koji je prošlog tjedna novčano kažnjen zbog videa koji je objavio na društvenim mrežama u kojima degutantno vrijeđa svoje kritičare zbog raskalašenog načina života, ozlijedio se na treningu Bayerna.

Povezano

Francku Riberyu je puknuo mišić u jednom duelu na treningu u srijedu navečer i do daljnjeg će biti van terena“, stoji u priopćenju Bayerna.

Za 35-godišnjeg Francuza je ovo posljednja sezona u Bayernu, čije boje brani još od 2007. godine.

Bundesliga se nastavlja sljedećeg tjedna poslije zimske pauze, koju je Bayern dočekao na drugom mjestu, šest bodova iza Borusije iz Dortmunda. Minhenski klub u sljedećem kolu gostuje kod Hoffenheima Andreja Kramarića.