Kovač: Čekam poklon za Božić!

Bundesliga 22. pro 20189:42 > 9:42
Getty Images/Alexander Hassenstein

Trener Bayern Munchena Niko Kovač nije želio komentirati eventualni dolazak Lucasa Hernandeza iz Atletico Madrida, istaknuvši tek da čeka poklon za Božić.

U srijedu su španjolski mediji prenijeli informaciju da će Hernandez već u siječnju preći u Bayern i to za 80 milijuna eura, ali je klub iz Madrida ubrzo demantirao te navode.

“Ukoliko mislimo da možemo pojačati klub, napravit ćemo nešto. Ali to mora biti pravi potez. Uvijek nam je potrebna kvaliteta, iako je već imamo. Pričekajmo pa vidimo što će nam Božić donijeti”, rekao je Kovač.

U 17. kolu Bundeslige Bayern će odmjeriti snage s bivšim klubom hrvatskog stručnjaka – Eintrachtom.

“Vidi se da je klub napredovao, posebno ofanzivna trojka Jović, Haller i Rebić. Dokazali su se. Ako Luka Jović nastavi ovako, postat će svjetska klasa. Jedan je od najboljih nogometaša u Europi. Kompletan je igrač.”

Bayern je u posljednja četiri kola ostvario toliko pobjeda, pa je na trećem mestu ljestvice.