19.12.2018 | 22.40

Ribery donio tri važna boda Kovaču!

Bayern Munich

Bayern je na svom terenu teškom mukom pobijedio RB Leipzig u 16. kolu Bundeslige i tako smanjio zaostatak za vodećom Borussijom.

Bio je to derbi treće i četvrte momčadi na ljestvici, a isti je odlučen u 83. minuti pogotkom Ribery na dodavanje Renata Sanchesa.

Potonji je u nadoknadi dobio drugi žuti karton, a minutu ranije bez Ilsankera je ostao Leipzig, no ti kartoni nisu baš pretjerano utjecali na konačan ishod utakmice.

Ribery je ušao u igru 28. minuti umjesto Gnabryja.

Bayern je ovim uspjehom došao na šest bodova zaostatka za vodećim Dortmundom, koji je jučer iznenađuje poražen kod Fortune (1:2). Drugi Mönchengladbach ima isti broj bodova (33) kao i klub kojeg vodi Niko Kovač.

Rebić je igrao od 72. minute u remiju (2:2) Eintrachta kod Mainza.