Kakav vikend naših! Krama zabio i asistirao

Bundesliga 8. pro 201817:32 > 17:35
Maddie Meyer, Getty Images

Hoffenheim je u gostima kod Wolsburga odigrao 2:2, najbolji pojedinac susreta bio je naš Andrej Kramarić koji je postigao pogodak i upisao asistenciju.

Hrvatski reprezentativac je preciznim centaršutom s lijeve strane pronašao Belfodila koji u punom trku jednako preciznim volejem donosi prednost Hoffenheimu.

Wolfsburg je u tri minute od 29. do 32. okrenuo i poveo 2:1, a Kramarić je nastavio briljantnu golgetersku formu. Izjednačio je na 2:2 u 71. minuti. Taj rezultat je ostao do kraja utakmice. Ovo mu je osma uzastopna utakmica da je zabio za njemački klub.

Od ostalih rezultat izdvajamo pobjedu Borussije Dortmund u velikom derbiju kod Schalkea 2:1, te uvjerljivu pobjedu Kovačevog Bayerna kod kuće protiv Nurnberga, bilo je 3:0.

Tin Jedvaj je također odradio vrlo dobrih 90 minuta u minimalnoj pobjedi svojeg Leverkusena protiv Augsburga kod kuće.