Sjajne vijesti za Niku, Rummenigge čvrsto stao uz njega

Bundesliga 30. stu 201810:28 > 10:41
Pool / Bongarts / Getty Image

Trener munchenskog Bayerna Niko Kovač posljednjih je tjedana pod velikim pritiskom i sve se više spominje njegov odlazak s klupe bavarskog velikana. Ipak, posljednje vijesti s "Allianz Arene" daju hrvatskom treneru nadu kako će dobiti priliku na duže staze.

Glavni izvršni direktor Bayerna Karl-Heinz Rummenigge stao je čvrsto uz Niku Kovača, naglasivši kako ga još dugo godina vidi na klupi velikana iz Bavarske.

“Želim da Niko Kovač bude naš trener i na Božić 2018.,kao i na Božić 2019. i 2020. godine. Želim da još bude godinama u Bayernu. Pravi je čovjek za naš klub. Ekstreman je karakter, ali samo u pozitivnom smislu. Tip je osobe kakvu preferiram”, rekao je Rummenigge.

Svjestan je legendarni bivši igrač problema u kojima se trenutno momčad nalazi.

“U krizi smo, ali svakodnevno gledam kako se Kovač opire toj krizi. Spreman je za promjene, kao što je i čelništvo kluba i dalje spremno vjerovati u njega”, zaključio je Rummenigge.