Bayernovi navijači pružili podršku Niki Kovaču

Bundesliga 13. stu 201811:25 > 11:29
A. Pretty/Getty Images for FC Bayern

Trener Bayerna iz Munchena Niko Kovač pod stalnim je kritikama njemačke javnosti posljednjih tjedana, ali čini se kako ima podršku navijača bavarskog velikana.

A. Pretty/Getty Images for FC Bayern

Predsjednik Bayernovog fan kluba Mexico Gerad Fiedler prokomentirao je situaciju u njemačkom prvaku. Inače, riječ je o predsjedniku najvećeg Bayernovog fan kluba izvan Njemačke.

“Naša momčad je u tranziciji. Bit će promjena i one dolaze. Treba reći da nismo imali sreće s ozljedama igrača, poput Tolissa i Comana. Ono što nam nedostaje je karakteran igrač poput Vidala, Mattheusa ili Effenberga. Dosta je komplicirana situacija trenutno, a u siječnju nećemo nikoga dovodit”, rekao je predsjednik fan kluba Mexico.

Nakon toga se osvrnuo i na trenera bavarskog velikana Niku Kovača.

“Kovač je dobio prvih sedam utakmica na klupi i tada se o njemu pričalo kao o super treneru. Sada odjednom nakon svih problema sve što napravi ne valja”, rekao je Fiedler.