Nijemci otkrivaju: Evo koji su igrači izdali Kovača

Bundesliga 5. stu 201816:27 > 16:35
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Hrvatski trener na klupi Bayern Munchena Niko Kovač nalazi se u velikim problemima, navodno su mu najiskusniji nogometaši okrenuli leđa.

Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Nakon odličnog početka Nike Kovača na klupi Bayerna zaredali su se loši nastupi i rezultati, a hrvatski trener je sve više na meti kritika u Njemačkoj. Osim što ga kritiziraju njemački mediji, navodno mu i svlačionica sve više okreće leđa.

Njemački “Kicker” tvrdi da najiskusniji igrači u bavarskom klubu svim silama žele da Niko Kovač napusti klupu kluba iz Munchena, a u pitanju su Thomas Muller, Franck Ribery, Arjen Robben i Mats Hummels.

Navodno se igračima ne sviđaju stalne rotacije hrvatskog trenera, a i njegove metode treninga.

Postavlja se pitanje da li neki Bayernovi nogometaši namjerno bojkotiraju utakmice svog kluba kako bi Kovač dobio otkaz?