Kovaču navijači priredili iznenađenje

Bundesliga 12. lis 201813:19 > 13:24
Boris Streubel/Bongarts/Getty Images

Malu neugodnost doživio je hrvatski stručnjak na košarkaškoj utakmici Bayerna i Efesa u sklopu Eurolige

Sascha Steinbach/Bongarts/Getty Images

Ono što Niki Kovaču ovog ljeta bio vrhunac karijere, trenutno je košmar. Naime, klub koji trenira u seriji je četiri utakmice bez pobjede, u Bundesligi je pao na tek šesto mjesto, a nekoliko zvijezda u sukobu je s njim. Čelnici kluba ga podržavaju, neke od legendi kluba su za Kovača, neke pak protiv.

No Kovač je na svojoj strani više-manje imao javnost. Novinari ga nisu roštiljali kao što inače rade Bayernovim trenerima u sličnim situacijama, a ni navijači ga nisu pritiskali. Ipak, i to se mijenja, u što se mogao uvjeriti nakon što je u Münchenu otišao pogledati meč koji su košarkaši Bayerna u Euroligi igrali protiv Efesa.

Spiker u dvorani čitao je imena počasnih gostiju na meču. Hasan Salihamidžić, sportski direktor nogometne sekcije i igrač Javi Martinez dobili su aplauze. A onda je slijedilo ime Nike Kovača, što je popraćeno zvižducima i negodovanjem. Kovač je na to reagirao smireno.