Fredi Bobić: Kovač neće biti smijenjen!

Bundesliga 10. lis 201811:53 > 11:57
Matthias Hangst/Bongarts/Getty Images

Bayern nije želio udovoljiti želji svog trenera da angažira Antu Rebića tijekom ljetnog prijelaznog roka

Usprkos katastrofalnih nekoliko utakmica Nike Kovača, predsjednici Bayerna Uli Hoeness i Karl-Heinz Rummenigge stoje na Nikinoj strani!

Dok ga dio javnosti kritizira, kao i neke klupske legende, a sportski psiholog tvrdi da bi Bayern bio uspješniji bez Nike, čelnici kluba realno i moraju (o)stati uz njega. Pa ipak su oni odbili sva pojačanja koja je Niko htio, a onda mu i prodali pola momčadi!

Kako tvrdi SportBild, Na listi želja 46-godišnjeg hrvatskog trenera bila je Frankfurtova zvijer Ante Rebić te stasiti branič Hoffenheima Kevin Vogt. A klub je obojicu odbio s izlikom da nisu dovoljno dobri za Bayern!?

Fredi Bobić, sportski direktor Eintrachta komentirao je krizu u Bayernu.
– Niko je dovoljno kvalitetan da izađe iz ove situacije. Mislim da se ne mora brinuti za svoj status.