Rebić zabio i pocrvenio u slavlju kod Hoffenheima

Bundesliga 7. lis 201817:27 > 17:29
Photo by Lars Baron/Bongarts/Getty Images)

U susretu 7. kola njemačkoe Bundeslige Eintracht je na gostovanju pobijedio Hoffenheim s 2-1 uz pogodak i isključenje hrvatskog reprezentativca Ante Rebića.

Hrvatski je napadač tako postigao gol i u trećoj uzastopnoj bundesligaškoj utakmici.

Momčad iz Frankfurta je stigla do vodstva nakon sjajne suradnje Luke Jovića i Anta Rebića. Srpski igrač je sjajno dodao Rebiću koji još bolje koristi istrčavanje golmana Hoffenheima i postiže gol prekrasnim lobom.

Povećanje vodstva Eintrachtu u 46. je minuti donio asistent prvoga gola, Jović. Kostić je ubacio oštro s lijeve strane, golman Hoffenheima je kratko odbio loptu, točno pred Jovića koji precizno pogađa mrežu.

Od 65. minute Eintracht je igrao s igračem manje nakon što je drugi žuti karton dobio Rebić, ali je domaćin uspio postići samo jedan gol. Strijelac je u 83. minuti bio Nelson. Andrej Kramarić nije ulazio u igru i utakmicu je pratio s klupe za pričuve domaćeg sastava.