Bailey ostaje vjeran Bayeru

Bundesliga 19. kol 201814:25 > 14:27
Getty Images/Matthias Hangst

Krilni napadač Bayera Leon Bailey branit će boje kluba iz Leverkusena i sljedećih nekoliko sezona, pošto je i pored ponuda Chelseaja, Rome, Liverpoola i Manchester Uniteda, odlučio ostati vjeran svom klubu.

Čelnici njemačkog kluba uspjeli su poslije dugih pregovora zadržati krilnog napadača u svojim redovima.

21-godišnji Jamajčanin je potpisao novi ugovor do 2023. godine. Još uvijek nisu poznati detalji novog ugovora, ali se u njemačkim medijima spominju cifre od 70 milijuna eura za talentiranog nogometaša

Bailey će tako moći i sljedeće sezone pomoći svom klubu u Bundesligi i Ligi Europe.

On je u Bayer stigao 2017. godine iz Genka za 20 milijuna eura. Prošle sezone je za klub iz Leverkusena postigao 12 golova.