Kovač predstavljen u Bayernu: Želim Rebića

Bundesliga 2. srp 201813:25 > 13:42
Sebastian Widmann/Bongarts/Getty Images

Bivši hrvatski nogometaš, a danas trener Bayern Munchena Niko Kovač predstavljen je u bavarskom velikanu.

Sebastian Widmann/Bongarts/Getty Images

Niko Kovač je i službeno predstavljen kao novi trener Bayerna iz Munchena. Kovač je već odradio prvi trening sa svojom novom momčadi, a predstavio se prije toga i javnosti.

Pozdrav svima. Želim zahvaliti na ovoj jedinstvenoj prilici da budem trener velikog kluba kao što je Bayern Munchen. Želim nastaviti sa sjajnim rezultatima u ovome klubu. Hvala još jednom na povjerenju. Ovo je veliki izazov za mene, ako gledam iz privatnog ili poslovnog kuta ovo je veliki i sjajan korak za mene“, rekao je na početku Niko.

O uspjehu hrvatske nogometne reprezentacije Niko je odgovorio kako je jako sretan zbog već sada sjajnog rezultata.

Jako sam sretan zbog pobjede. To je ono za čime hrvatski narod žudi već dvadeset godina. Napokon se pojavila generacija koja bi mogla daleko dogurati i ja držim palčeve za sreću“, prokomentirao je Kovač “Vatrene”.

Kovač je odmah napomenuo kako bi u svojim redovima želio imati igrača kojeg je “stvorio” Antu Rebića.

Rebić bi nam jako dobro došao. Odlična je igrač, drago mi je da igra sjajno na Mundijalu. Svakako bi bio koristan našoj momčadi”, rekao je o hrvatskom nogometašu Bayernov trener.

Uz Niku Kovača predstavljen je i novi igrač Serge Gnabry.