Agent Lewandowskog: Robert želi promjenu, Bayern to zna

David Ramos/Getty Images

Napadač minhenskog Bayerna Robert Levandovski najvjerojatnije će napustiti Bavarce u predstojećem prijelaznom roku, otkrio je njegov agent Pini Zahavi.

Sjajni Poljak (29) na Allianz areni je od 2014. godine, ima ugovor do 2021, međutim, do rastanka će verovatno doći ovog ljeta.

Robert smatra da mu treba promjena i novi izazov u karijeri. Čelni ljudi Bayerna su obavješteni i znaju to. Lewandovski ne razmišlja o novcu niti o nekoj posebnoj momčadi“, kazao je Zahavi, dodavši da je u pregovorima s tri različita kluba.

U prethodnom periodu, poljski reprezentativac se dovodio u vezu s madridskim Realom, ali su sada, navodno, za njega zainteresovani i Juventus, Inter i PSG.

Bit će zanimljivo vidjeti koliko će potencijalni transfer Lewandowskog u novi klub iznositi. Ako se zna da je Zahavi bio glavni pregovarač prilikom prelaska Neymara u PSG i izborio rekordni transfer od 222 milijuna eura, jasno je da nas očekuje još jedan megalomanski posao.

Lewa je u prethodne četiri sezone odigrao 195 utakmica za Bavarce i postignuo 151 gol.