Bayern protiv Eintrachta za dvostruku krunu (SK HD 20h)

Bundesliga 19. svi 201817:26 > 17:29
Getty Images/Alex Grimm

Sezona njemačkog nogometa završava večeras, od 20 sati uz izravan prijenos na SK HD možete pratiti finale kupa između Bayerna i Eintrachta.

Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Bayern je premoćno osvojio Bundesligu, a nakon razočarenja u polufinalu Lige prvaka sezonu želi završiti na pozitivan način, potvrdom dvostruke krune u Njemačkoj.

Finale njemačkog kupa igra se na Olimpijskom stadionu u Berlinu, a posebna će zanimljivost biti Niko Kovač. Bivši izbornik hrvatske reprezentacije nakon večerašnjeg dvoboja napušta klubu Eintrachta, te prelazi u redove protivnika, minhenskog Bayerna gdje će zamijeniti Juppa Heynckesa.

Nakon što je dobar dio sezone kandidirao za mjesto koje vodi u Ligu prvaka, Eintracht je na koncu ostao i bez Europa lige nakon četiri upisana poraza u posljednjih pet prvenstvenih utakmica. Kovaču će od pomoći biti i hrvatski reprezentativac Ante Rebić koji je odigrao odličnu sezonu u momčadi Eintrachta.

Da li će se Niko Kovač od Frankfurta oprostiti s trofejom doznajte od 20 sati na kanalu Sportklub HD.