Clive Brunskill Getty Images Sport

16.04.2018 | 22:56

BL: De Blasis s dva pogotka srušio Freiburg

Nogometaši Mainza pobijedili su Freiburg rezultatom 2:0 u posljednjem susretu 30. kola Bundeslige.

Pablo De Blasis

Getty Image/ Alex Grimm / Staff

Oba gola za pobjedničku ekipu postigao je Pablo de Blasis. Prvo je u nadoknadi prvog poluvremena bio precizan s bijele točke, nakon što je sudac dosudio kazneni udarac.

Drugi gol je viđen u 79. minuti kada je De Blasis iskoristio pogrešku obrane gostiju i pospremio loptu u mrežu.

Ovo su za Mainz važna tri boda u borbi za ostanak, koji se sada sa 30 bodova nalazi na drugom mjestu iznad zone ispadanja, dok je ispod njega, sa istim brojem bodova kao Freiburg.