Clive Brunskill Getty Images Sport
Nogomet 16.04.2018 | 22:56

BL: De Blasis s dva pogotka srušio Freiburg

Nogometaši Mainza pobijedili su Freiburg rezultatom 2:0 u posljednjem susretu 30. kola Bundeslige.

Pablo De Blasis

Getty Image/ Alex Grimm / Staff

Oba gola za pobjedničku ekipu postigao je Pablo de Blasis. Prvo je u nadoknadi prvog poluvremena bio precizan s bijele točke, nakon što je sudac dosudio kazneni udarac.

Drugi gol je viđen u 79. minuti kada je De Blasis iskoristio pogrešku obrane gostiju i pospremio loptu u mrežu.

Ovo su za Mainz važna tri boda u borbi za ostanak, koji se sada sa 30 bodova nalazi na drugom mjestu iznad zone ispadanja, dok je ispod njega, sa istim brojem bodova kao Freiburg.

Rebić odigrao 20 minuta, bez pobjednika

U posljednjem susretu 4. kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintrach i RB Leipzig su odigrali 1-1, a za momčad iz Frankfurta je prvi put nakon svjetskog prvenstva zaigrao Ante Rebić.

Luda završnica u Dusseldorfu, Bayern siguran

Fortuna je u Dusseldorfu osigurala prvu pobjedu sezone, dok je Bayern i dalje nepobjediv.

Prvi bod Fortune u eliti nakon pet godina

Povratnik u Bundesligu Fortunda iz Düsseldorfa osvojila je prvi bod nakon pet godina u elitnom rangu, s obzirom da je odigrala neriješeno (1:1) u Leipzigu protiv RB-a.

Dortmund klasa iznad Lepziga

Lepizig je poveo u Dortmundu, no tada je uslijedio veliki povratak Borussije i na kraju uvjerljiva pobjeda.