RB Leipzig posrnuo u utrci za Ligu prvaka

Bundesliga 15. tra 201819:58 > 20:10
Stuart Franklin/Bongarts/Getty Images

Nogometaši Leipziga remizirali su 1:1 s Werderom u Bremenu u okviru 30. kola Bundeslige. Leipzig je imao priliku pobjedom smanjiti zaostatak za četvrtopolasiranom Borussijom, koja je danas izgubila od Schalkea, na samo dva boda.

Werder je imao dvije odlične šanse u prvom poluvremenu jer je u sedmoj minuti Zlatko Juzunović pogodio stativu iz slobodnog udarca. Poslije toga je u 28. minuti Kruse imao odličnu priliku kada mu je protivnički golman obranio udarac iz daljine, a Moisander je nakon odbijene lopte pogodio za 1:0.

U 50. minuti je Ademola Lookman izjednačio kada se dobro snašao u šesnaestercu i matirao protivničkog golmana. Imao je Leipzig još dvije prilike preko Emila Forsberga, dok je Belfodil pred kraj susreta propustio šansu donijeti  tri boda Werderu.