Salihamidžić: Ne krivite nas, Bayern je bio korektan

Bundesliga 15. tra 20188:58 > 9:00
Sebastian Widmann/Getty Images

Sportski direktor minhenskog velikana odgovorio je kolegi iz Eintrachta Frediju Bobiću koji je Bavarce optužio da razmišljaju samo o sebi te da su na nekorektan način angažirali Niku Kovača.

Hrvatski trener je potpisao trogodišnji ugovor s prvakom Njemačke i na kraju sezone preselit će se na Allianz arenu. No, Bobić je u petak izjavio da je Bayern bio nekorektan jer je pustio u javnost informaciju o akviziciji Kovača.

Nikakve informacije nisu izašle iz Bayerna. Apsolutno nikakve. Nemamo nikakvog interesa širiti takve informacije,” poručio je Salihamidžić i dodao:

“Bayern se ponio korektno i nema razloga da nas se krivi za bilo što. Eintracht ima nekoliko mjeseci za pronaći novog trenera.”

Kovač (46) je trenersku karijeru započeo u nogometnoj akademiji Salzburga, potom je bio izbornik reprezentacije Hrvatske do 21 godine, a zatim i Vatrenih. U Eintrachtu je od 2016. i s klubom bilježi sjajne rezultate u sezoni 2017/18.

Klub je trenutno šesti na ljestvici s pet bodova manje od suparnika koji su u zoni plasmana u Ligu prvaka.