Batshuayi spasio Borussiju u nadoknadi protiv Kovača

Bundesliga 11. ožu 201819:35 > 19:54
Ronny Hartmann, Getty Images

Nogometaši Borussije iz Dortmunda pobijedili su Eintracht Nike Kovača na svom stadionu, konačan rezultat bio je 3:2 iako je do 75. minute dugo svijetlilo 1:0!?

Borussija je došla u vodstvo u 12. minuti kada je Russ pokušao intervenirati i spriječiti pogodak napadača Dortmunda, ali je loptu zabio u vlastitu mrežu.

Mladi srpski napadač Luka Jović je u igru ušao u 67. minuti, a već nakon osam minuta savladao je golmana Borussije Romana Birkija.

De Guzman je izveo slobodan udarac, a poslije centaršuta Jović je bio najbolji u skoku i zakucao glavom loptu u donji desni kut gola Birkija.

Dortmund je ponovo poveo četvrtim golom u sezoni Batshuaiya. Belgijanac je u 77. minuti postigao gol nakon dodavanja Pulišića, ali tu nije bio kraj.

U 90+1. minutu Deni Blum je savladao Birkija za 2:2, ali nije ostalo neriješeno jer je u 94. minuti još jedan pogodak postigao Batshuayi.