Golovi Pjace i Kramarića, Eintracht drži ligu prvaka

Bundesliga 3. ožu 201818:31 > 18:40
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Niko Kovač i njegov Eintracht nastavili su sa sjajnom bundesligaškom formom, u dvoboju 25. kola svladali su Hannover 1:0.

Ante Rebić igrao je vrlo dobro do 89. minute, a jedini strijelac za momčad Nike Kovača bio je da Costa u 39. minuti. Sjajni Eintracht drži četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

Bayer Leverkusen nastavio je borbu za mjesto koje vodi u Ligu prvaka novom pobjedom, ovoga puta na gostovanju kod Wolfsburga. Domaćin je u sve težoj situaciji, nalaze se na posljednjoj poziciji izvan zone ispadanja s istim brojem bodova kao i Mainz. Leverkusen je slavio golovima Alarija i Brandta, jedini strijelac za Vukove bio je Mehmedi. Tin Jedvaj ušao je u igru kod domaćina od 46. minute.

Schalke je golom Marka Pjaca slavio protiv Herthe, a iz igre je izašao u 66. minuti, dok je Andrej Kramarić ponovno zabio u pobjedi Hoffenheima na gostovanju u Augsburgu. Drugi pogodak za goste postigao je Gnabry na asistenciju hrvatskog reprezentativca. Kramarić je igru napustio u 73. minuti.

HSV je odigrao bez golova s Mainzom, Hamburžani su propustili realizirati kazneni udarac u 62. minuti (Kostić).

Na ljestvici vodi Bayern sa 60 bodova, 17 manje ima Schalke, slijede Dortmund, Eintracht i Leverkusen.