Niko Kovač slavi, Eintracht nadigrao Leipzig

Bundesliga 19. velj 201822:22 > 22:24
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Eintracht je u 23. kolu Bundeslige nadigrao Leipzig 2:1 i probio se na treće mjesto Bundeslige.

Nogometaši Eintrachta treća su momčad lige nakon preokreta i pobjede protiv Leipziga u posljednjem dvoboju 23. kola Bundeslige.

Leipzig je poveo golom Augustina u 13. minuti, no momčad Nike Kovača preokreće već u idućih petnaest minuta, najprije izjednačuje Chandler, da bi nakon asistencije Ante Rebića vodstvo i pokazati će se pobjedu, Eintrachtu osigurao Boateng.

Nakon četvrte pobjede u pet utakmica, Eintracht je na trećem mjestu lige s 39 bodova, Leipzig ima bod manje na petoj poziciji. Niko Kovač zaostaje samo bod od drugoplasirane Borussije tako da će borba za pozicije koje vode u Ligu prvaka biti izuzetna u posljednjih jedanaest kola.