Lewandowski kompletirao preokret Bayerna

Bundesliga 17. velj 201817:25 > 17:33
(Photo by Dennis Grombkowski/Bongarts/Getty Images)

Bayern je nastavio pobjednički niz u Bundesligi, iako su na poluvremenu gubili protiv Wolfsburga, uspjeli su preokrenuti.

(Photo by Dean Mouhtaropoulos/Bongarts/Getty Images)

U 23. kolu Bundeslige, Bayern je došao još korak bliže osvajanju titule prvaka, slavili su na gostovanju kod Wolfsburga s 2:1.

Domaćin je poveo 1:0 golom Didavija u osmoj minuti, a Bayern je preokrenuo u drugom poluvremenu. Međutim, u 55. minuti Robben je promašio kazneni udarac, da bi ipak sedam minuta kasnije Wagner na asistenciju Nizozemca izjednačio. Bayern je slavio golom Lewandowskog u 92. minuti nakon još jednog dosuđenog jedanaesterca za Bavarce.

Tin Jedvaj odigrao je cijelu utakmicu u pobjedi Bayer Leverkusena na gostovanju u Hamburgu, Freiburg je svladao Werder, dok su Koln i Hannover remizirali.

Na ljestvici vodi Bayern s 59 bodova, 21 više od Bayera iz Leverkusena.