Uzbuna u Bayernu, Lewandovski (navodno) želi u Real!

Bundesliga 7. velj 201816:29 > 16:32
Sebastian Widmann/Getty Images

Napadač Bayerna želi sljedećeg ljeta postati novi igrač Real Madrida, piše ugledni španjolski sportski magazin...

Najbolji strijelac Bavaraca želi nakon četiri godine napustiti klub i karijeru nastaviti u Madridu, napisala je Marca.

Tome u prilog ide i informacija da kraljevski klub želi prodati Karima Benzemu, pa bi mjesto napadača ostalo upražnjeno.

Jedina prepreka mogla bi biti činjenica da Lewa s Bayernom ima ugovor do 2021. godine, ali ako bude inzistirao, teško će ga se moći zadržati.

Poljski reprezentativac karijeru je započeo u poljskoj Delti, a igrao je još za drugu momčad Legije, Znicz, Lech i Borussiju iz Dortmunda. Ljetos bi trebao doživjeti krunu karijeri, nastupom na Svjetskom prvenstvu u Rusiji sa svojom Poljskom.

Za reprezentaciju Poljske odigrao je 91 utakmicu i postigao 51 gol.