Kakav debi, kakva zamjena! Borussija odmah pobijedila!

Bundesliga 2. velj 201822:27 > 22:37
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

U prvoj utakmici 21. kola Bundeslige Borussija iz Dortmunda zabilježila je trijumf u gostima kod Kölna 3:2, uz fantastičnu partiju novog igrača, Michyja Batshuayija, koji je došao prije samo dva dana.

“Milijunaši” su u Köln došli u očajnoj seriji. Bez pobjede u Bundesligi od 16. prosinca. Ali Batshuayi, koji je došao posljednjeg dana zimskog prijelaznog roka, pokazao je da će biti veliko pojačanje. I sjajna zamjena za Aubameyanga!

Postigao je dva gola, u 35. i 62. minuti i asistirao kod pobjedonosnog pogotka Schürlea šest minuta prije isteka regularnog vremena. Domaćin je dvaput sustizao prednost Dortmunda, ali treći put nije mogao.

Ovom pobjedom Borussija je dokopola drugog mjesta na ljestvici, ima jednak broj bodova (34) kao i Bayer te Schalke, ali s utakmicom više. Köln je posljednji s 13 osvojenih bodova.