Werder otpustio trenera nakon lošeg ulaska u sezonu

Bundesliga 30. lis 201711:43 > 11:53
(Photo by Martin Rose/Bongarts/Getty Images)

Alexander Nouri više nije trener bundesligaša Werdera iz Bremena, objavili su iz kluba.

Werder je katastrofalno započeo sezonu, u deset utakmica nisu ostvarili niti jednu pobjedu, pa je očekivano trener platio cijenu.

Klub iz Bremena je na pretposljednjoj poziciji u ligi, zaradili su pet bodova, a s Kolnom dijele sudbinu jedinih momčadi bez pobjede ove sezone. Podatak koji je posebno loš jest broj postignutih golova, Werder je zabio samo tri u tih deset utakmica što je porazna statistika.

Alexander Nouri u Bremenu je boravio od 2014. godine kada je bio pomoćnik glavnog trenera, naredne dvije godine vodio je i drugu momčad, da bi prošle sezone postao glavnim trenerom. Međutim, sada će tražiti novi posao.

Dvoboj protiv Eintrachta iz Frankfurta ovog petka voditi će Florian Kohlfeldt, 35-godišnji trener U-23 momčadi.