Tolisso vratio Bavarce u korak s BVB-om

Bundesliga 21. lis 201720:02 > 20:11
Oliver Hardt/Bongarts/Getty Images

Jedini pogodak u Hamburgu zabio je francuski nogometaš u sedmoj minuti nastavka. HSV od rane faze utakmice s desetoricom.

Nogometaši Bayerna prekinuli su mini-period utakmica bez pobjede tako što su nakon dva remija stigli do vrlo važne pobjede na gostovanju kod HSV-a. Jedini pogodak na utakmici postiglo je ovoljetno pojačanje pristiglo iz Lyona. Corentin Tolisso u 52. minuti bio je precizan na asistenciju Thomasa Mullera.

Na taj je način sastav Juppa Heynckesa stigao do 20. boda ove sezone i iskoristio novi kiks dortmundske Borussije koja je ranije danas odigrala 2:2 protiv Eintrachta. HSV je od 38. minute igrao bez isključenog Junga koji je od strane suca Marca Fritza dobio izravan crveni karton.

Vodeći dvojac kojeg čine dva najjača njemačka kluba, Borussia Dortmund i Bayern sada je poravnat na čelu ljestvice, s bodom više od trećeplasiranog RB Leipziga.