Golijada u Leverkusenu, remi Bayera i Wolfsburga

Bundesliga 15. lis 201717:24 > 17:26
Maja Hitij/Bongarts/Getty Images

Nogometaši Bayera iz Leverkusena i Wolfsburga odigrali su neriješeno u osmom kolu njemačke Bundeslige 2:2 (1:1).

Bayer je agresivnije otvorio utakmicu, više napadao i bio konkretniji u završnici. Domaća momčad povela je u 29. minuti golom Larsa Bendera. Bender je poslije izvedenog kornera i asistencije Retsosa snažnim udarcem poslao loptu u gol.

Izjednačenje gostima donio je Divock Origi pred odlazak na poluvrijeme, u 44. minuti.

Za novo vođstvo Bayera precizan je bio Alario u 61. minuti, a konačnih 2:2 postavio je Jakub Blaszczykowski poslije sjajnog solo-prodora s desne strane u 69. minuti.

“Apotekari” su sad na 12. mjestu na ljestvici Bundeslige i ima devet bodova, dok je Wolfsburg na 14. poziciji s bodom manje.