Dortmund odbio Barceloninu ponudu za Dembelea

Bundesliga 10. kol 201716:50 > 18:01
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Rukovodstvo Borussije Dortmund potvrdio je kako je odbilo ponudu Barcelone za kupovinu Ousmanea Dembelea.

Na službenoj stranici “milijunaša” objavljena je ova informacija i njemački klub je tako stavio točku na brojne špekulacije o budućnosti svog talentiranog napadača.

Iz Dortmunda su potvrdili kako je bilo kontakta s predstavnicima Barcelone, ali da ponuda kluba sa “Camp Nou” stadiona nije bila odgovarajuća i razgovori su prekinuti. Ranije je objavljeno kako Borussia za Dembelea traži 150 milijuna eura.

Dvadesetogodišnji Francuz u četvrtak se nije pojavio na treningu, a sportski direktor Michael Cork je najavio kaznu za mladog igrača.

Dembele je iz nepoznatih razloga izostao s treninga. Očigledno da je igrač namjerno napravio ovaj korak. To je neprihvatljivo i mi ćemo, naravno, primjeniti sankcije prema njemu. Pored toga, Dembele će privremeno biti isključen iz trenažnog procesa“, rekao je Cork.