Kramarić na meti velikana Bayerna i Borussije

Bundesliga 22. lip 201717:41 > 17:48
TF-Images/Getty Images

Hrvatski nogometaš Andrej Kramarić velika je želja njemačkih velikana Bayerna iz Munchena i Borussie Dortmund.

Andrej Kramarić je odigrao sjajnu sezonu u dresu Hoffenheima, a to nije ostalo nezapaženo kod ostalih njemačkih klubova. Nakon što se već duže vremena spominje njegov prelazak u Bayern, sad je za njegove usluge zainteresirana i Borussia Dortmund.

Prema pisanju njemačkih medija Kramarićeva cijena je trenutno oko 20 milijuna eura, što ne predstavlja preveliku prepreku njemačkim velikanima.

Sjajni Krama je u prošloj sezoni imao sjajnu statistiku od 15 golova i osam asistencija, i bio je među najzaslužnijima za Hoffenheimovo sjajno treće mjesto.

Kramarić će se, u svakom slučaju, priključiti svojem aktualnom klubu na pripremama, ali vidjet ćemo dokad će tamo i ostati.