BL: Kovačev Eintracht remizirao s HSV-om

Bundesliga 18. ožu 201720:02 > 20:09
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

U 25. kolu njemačke Bundeslige Eintracht Frankfurt i Hamburger SV odigrali su 0:0.

Eintracht Frankfurt i HSV odigrali su utakmicu bez golova na stadionu Commerzbank.

Prvu priliku na utakmici imali su gosti iz Hamburga, Lewis Holtby se sjurio u šesnaesterac i dobro pucao, ali lopta odlazi tik uz vratnicu. Domaćini su uzvratili u velikom prilikom u 29. minuti preko Branimira Hrgote, koji je u dobroj situaciji pucao loše preko gola.

U drugom poluvremenu prvu veću priliku imao je Ante Rebić, ali njegov pokušaj glavom odlazi iznad gola. Četiri minute poslije pokušao je i David Abraham glavom, ponovno neprecizno. U 72. minuti najveća prilika za Eintracht u nastavku, silovito je pucao Michael Hector, ali odlično reagira na golu gostiju Rene Adler. Zadnju veću priliku na utakmici imali su gosti, ali udarac Michaela Gregoritscha odlazi malo iznad gola.

Ante Rebić igrao je do 90. minute, a Branimir Hrgota do 84. minute.