Eintrach prvi polufinalist njemačkog Kupa

Bundesliga 28. velj 201720:32 > 20:35
Alex Grimm/Bongarts/Getty Images

Nogometaši Eintrachta iz Frankfurta prvi su polufinalisti Kupa Njemačke, pobijedili su Arminiju Bielefeld sa 1:0.

Alex Grimm/Getty Images

Nogometaši Eintrachta slavili su na Commerzbank-Areni i prošli u polufinale Kupa. Jedini gol postignut je već u šestoj minuti, a strijelac je bio Danny Blum.

Momčad Nike Kovača je u prvom poluvremenu imala nekoliko prilika iz kontranapada riješiti pitanje pobjednika, ali nije uspjela postići pogodak.

Na početku drugog poluvremena Arminija je zaigrala puno bolje i u razmaku od samo jedne minute propustila dvije velike prilike.

Golman domaćih Hradecki je u oba navrata dobro intervenirao, a upravo je čuvar mreže bio i najbolji igrač utakmice.

Utakmicu je obilježio i povratak Marca Russa na teren poslije 285 dana, koji se oporavio od raka testisa.