Pogodak Kramarića u pobjedi Hoffenheima

Bundesliga 21. sij 201718:35 > 18:42
Adam Pretty/Bongarts/Getty Images

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je gol za gostujuću pobjedu svog Hoffenheima kod Augsburga (0-2) u 17. kolu Bundeslige, prvom nakon zimske stanke.

Kramarić je ušao u igru u 46. minuti, a u 64. je postigao drugi gol na utakmici, a svoj četvrti u sezoni. Hoffenheim nastavlja s čudesnim igrama u ovom prvenstvu, jedina su neporažena momčad i na trećem su mjestu s 11 bodova manje od lidera Bayerna.

Borussia Dortmund je u gostima slavila kod Werdera s 2-1 i izbila na četvrto mjesto. Schuerrle je već u 5. minuti doveo Borussiju u vodstvo, u 30. je isključen igrač Werdera Drobny, no momčad iz Bremena je uspjela izjednačiti preko Bartelsa (59). Pobjedu je “žuto-crnima” donio Piszczek u 72. minuti.

Schalke je tek golom Burgstallera u sudačkoj nadoknadi pobijedio Ingolstadt s 1-0, a Wolfsburg je kod kuće pobijedio HSV s 1-0 golom Maria Gomeza (83).