Nova nemoralna ponuda iz Kine, ovaj puta za Aubameyanga

Bundesliga 4. sij 201718:23 > 18:34
TF-Images/Getty Images

Prema pisanju stranih medija momčad Shanghai SIPG nudi nevjerovatnih 150 milijuna eura Borussiji Dortmund za napadača Pierra-Emericka Aubameyanga.

Nova nemoralna i luda ponuda kineskih nogometnih klubova. Ovaj puta Shanghai nudi čak 150 milijuna eura za Aubameyanga što bi bio najveći transfer u povijesti nogometa. Shanghai je već kupio Oscara iz Chelsea za nevjerovatnih 60 milijuna eura, ali očigledno tu ne misle stati. Navodno trener Andre Villas-Boas ne pita za cijenu gabonskog nogometaša i želi ga u svojim redovima što prije. Upitno je da li će nogometaš prihvatiti ponudu iz Kine jer se za njega navodno interesiraju i veliki europski klubovi, među kojima se najviše istiće Real Madrid. Borussia Dortmund će definitvno morati dobro razmisliti o ovoj nemoralnoj ponudi. Ako je prihvati imat ćemo novi rekordan transfer.