Boateng u šoku: Nitko mi ništa nije rekao

Bundesliga 13. stu 202023:28 > 23:30
Getty Image/Alexander Hassenstein / Staff

Stoper Bayerna Jerome Boateng nije računao na to da sa upravom tog kluba neće biti pregovora o njegovom eventualnom ostanku u Muenchenu i da će krajem sezone najverojatnije napustiti klub, čije je boje branio skoro cijelo desetljeće

Nitko mi nije prišao, nitko sa mnom nije razgovarao. Nisam imao pojma ni o čemu, bio sam vrlo iznenađen kada sam saznao“, istakao je Boateng u intervjuu za jedan njemački list.

„Sport Bild“ je ovog tjedna izvjestio da aktualni njemački i europski prvak neće pripremiti novi ugovor za 32-godišnjaka. Osim toga, svjetski prvak iz 2014. nije bio osobno obavješten u odluci koju je donio Upravni odbor.

Boateng je u ekipi Hansija Flicka odigrao važnu ulogu u trijumfu u Ligi prvaka i konstantno je bio dio startne postave.

Osjećam poštovanje trenera i ekipe, a za ostatak ćemo vidjeti“, zaključio je Boateng.