Nije dobro: Novi slučaj koronavirusa u Bundesligi…

Bundesliga 22. lis 202016:34 > 16:37
Martin Rose/Getty Images

Igrači i trenerski stožer njemačkog prvoligaša Werdera iz Bremena otišli su dragovoljno u dvodnevnu karantenu nakon što je jedan njihov suigrač pozitivan na COVID-19, objavio je klub u četvrtak.

Povezano

Werder, koji dočekuje Hoffenheim u Bundesligi u nedjelju, ponovno će testirati sve u petak.

“Kako bismo bili zajamčili sigurnost za ostatak momčadi i cijeli trenerski stožer, svi igrači, treneri i osoblje idu u dragovoljnu dvodnevnu karantenu u svojim domovima”, navodi se u klupskom priopćenju.

“Planirano testiranje za četvtak je otkazano.”

I dok je broj zaraženih u Njemačkoj niži nego u drugim zemljama Europe, počeo je rasti sve brže. Mnogi bundesligaški klubovi, među kojima je i prvak minhenski Bayern, ovaj su tjedan zabilježili pozitivne slučajeve među svojim igračima.