Prvi komentar Kramarića o interesu Bayerna!

Bundesliga 2. lis 20208:27 > 8:30
Christian Kaspar-Bartke/Bongarts/Getty Images

Poput kuge Bavarskom se proširila priča kako je Kramarić velika želja Bayerna, a sada se oglasio i on sam.

Njemački list Bild u srijedu je objavio kako je Bayern naciljao Andreja Kramarića nakon što mu je u prošlom kolu u pobjedi Hoffenheima 4:1 zabio dva pogotka.

U tekstu objavljenom jučer pak je stajalo i kako je sam Kramarić počeo pritiskati upravu Hoffenheima kako bi se što prije pridružio bavarskom stroju.

Danas na naslovnici istog medija stoji Plettenbergov tekst o Kramariću u kojem su izjave menadžera Vicenza Cavalierea, ali i Andreja Kramarića.

“Andrej je pobudio interes brojnih klubova. Ipak, u Hoffenheimu se osjećao kao kod kuće i ne žuri mu se nigdje. Ako dođe konkretna ponuda koja bi zadovoljila i klub, onda ćemo razgovarati”, rekao je Cavaliere, a u sličnom tonu je priču komentirao i Kramarić:

“Nemam ništa za reći. Bolje je da o tome pričaju moj menadžer i Hoffenheim kao klub. Ne bi bilo pošteno da ja pričam o takvim stvarima.”