Alaba: Nisam očekivao ovakve laži od Bayerna

Bundesliga 14. ruj 202017:36 > 17:47
Sebastian Widmann/Getty Images

Poslije jedne od najuspješnijih sezona u povijesti Bayerna, u klubu su se susreli s ozbiljnim izazovima. Gotovo je izvjesno da će ostati bez Thiaga Alcantare, a i David Alaba ulazi u posljednju godinu ugovora i pregovori o njegovom produženju postaju vrlo mučni.

Alaba traži godišnju plaću od 25 milijuna eura, čime bi bio najplaćeniji igrač u klubu. Uli Hoeness je izrazio svoj stav optuživši igračevog agenta da je pohlepna pirana, i istaknuo je da Alabin otac George ne bi trebao njega slušati. Uslijedio je brzo odgovor od Georgea Alabe.

To što su u Bayernu plasirali su prljave laži. Doveo sam Alabu u Bayern još kao tinejdžera, do sada smo bili isključivo lojalni iako smo imali nekoliko povoljnih prilika za transfer. Ovakve laži od Bayerna zaista nisam očekivao, poput one da ne možemo postići dogovor zbog naših pretjeranih financijskih zahtjeva. Mi samo nismo prihvatili ono što su nam ponudili. Imamo svoje ideje – rekao je George Alaba.

Povezano