Kovač konačno otkrio glavnog krivca za njegov otkaz

Bundesliga 3. kol 202016:37 > 16:38
Sebastian Widmann/Getty Images

Niko Kovač konačno je progovorio o glavnom krivcu zbog kojeg je dobio otkaz u Bayernu.

Od početka sezone Kovač je bio pod velikim pritiskom u Bayernu, a mediji su konstantno pisali o lošoj atmosferi u svlačionici i njegovom negativnom utjecaju na momčad.

Za mnoge je glavni razlog pobune momčadi bilo ignoriranje legende kluba Thomasa Mullera. Na kraju mu je presudio poraz 1:5 od bivšeg kluba Eintrachta.

Hrvatski trener do sada nikad o tome nije pričao, ali sad je u razgovoru za francuski L’Equipe priznao da je problem bio u Mulleru.

“Ako ne igrate, nezadovoljni ste. A ako ste zvijezda i ne igrate, vrlo ste nezadovoljni i pritisak na trenera je veći. Nije bilo lako voditi Bayern, ali naš posao je bio osvajati trofeje i uzeli smo ih tri. Shvatio sam što se dogodilo i to iskustvo će mi pomoći da budem bolji trener”, kazao je Kovač.