Velikan poslao službenu ponudu Bayernu za Alcantaru

Bundesliga 1. kol 202016:05 > 16:14
Getty images/ Gonzalo Arroyo Moreno

Thiago Alcantara hoće iz Bayerna, klub ga stavio na listu i dobio prvu službenu ponudu

Minhenski Bayern dobio je službenu ponudu za španjolskog veznjaka Thiaga Alcantaru.

Nakon sedam godina u Minhenu 29-godišnji vezni igrač je odlučio kako je vrijeme za promjene i rukovodstvu kluba je priopćio da želi ići.

Bayern je pristao prodati ga. Postavljena je cijena od 30 milijuna eura, a kao najveći favorit za njegov potpis spominjao se Liverpool.

Međutim, Redsi nisu napravili konkretan korak, ali postoji klub koji je. To je PSG koji je poslao službenu ponudu koja se kreće oko 30 milijuna eura.

Pregovori zainteresiranih strana su u tijeku. Sve bi trebalo biti jasno jako brzo i postoji velika mogućnost da Thiago nosi dres PSG-a.

Španjolac je u proteklih sedam godina s Bayernom osvojio apsolutno sve, a nastupio je u 231 utakmici.