31.07.2020 | 19.54

Pogledajte majstoriju Gnabryja za pobjedu Bayerna

Bayern Munich

Za Bayern su od prve minute nastupili: Neuer, Kimmich, Boateng, Alaba, Davies, Goretzka, Thiago, Gnabry, Müller, Perišić, Lewandowski

Nogometaši Bayerna, koji se pripremaju za Ligu prvaka vratili su se pripreminim utakmicama. Tako su svladali Olympique iz Marseilla 1:0. Iako je bavarski velikan stvorio veliki broj šansi koje su mogle završiti pogotkom, na kraju su zabili samo jedan gol.

Trenutak odluke se dogodio se u 19. minuti. Majstorski gol zabio je Serge Gnabry za pobjedu od 1:0.

Za Bayern su od prve minute nastupili: Neuer, Kimmich, Boateng, Alaba, Davies, Goretzka, Thiago, Gnabry, Müller, Perišić, Lewandowski.